english

Nowe media i technologie

Zagadnienia prawne dotyczące nowych mediów i nowych technologii są bardzo rozległe. Nasze usługi obejmują pomoc w zakresie informatyzacji przedsiębiorstw (umowy dostawy i wdrożenia oprogramowania), wykorzystania zewnętrznych usługodawców informatycznych w działalności przedsiębiorstwa (umowy hostingowe, kolokacji, SaaS), budowy systemów licencji na oprogramowania.

Zajmujemy się kompleksową pomocą w uruchamianiu przedsięwzięć na rynku nowych technologii oraz pomocą w ich prowadzeniu (regulaminy, polityki prywatności i cookies).

Rozwój nowych mediów i technologii to również wyzwania dla branży reklamowej i marketingowej. Pomagamy przygotować i prowadzić kampanie reklamowe w nowych mediach – oceniamy strategie marketingowe i reklamowe, pomagamy budować wytyczne dla osób zajmujących się bieżącą obsługą nowych mediów oraz opracowujemy umowy dotyczące budowy serwisów internetowych.

Nowe media są również wyzwaniem dla ochrony danych osobowych. Pomagamy zbudować właściwe polityki zarządzania danymi osobowymi – ich przetwarzaniem i transferem.

Potrzebujesz pomocy prawnej?